Цифрова грамотність

Для сучасної людини оволодіти цифровою грамотністю так само важливо, як вміти писати, читати, говорити. Від рівня цифрової рамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, але й конкурентоспроможність кожного громадянина України.

Міністерство цифрової трансформації запустило національний проект з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", основною метою якого є навчити 6 млн. українців цифровій грамотності за 3 роки.

Проект "Дія. Цифрова освіта" має дві складові:

  • Національна онлайн-плаформа з цифрової грамотності osvita.diia.gov.ua
  • Мережа цифрових оффлайн-хабів з більш ніж 6000 забів цифрової освіти по всій країні osvita.diia.gov.ua/hubs

Місяць цифрової грамотності

З метою підвищення рівня цифрової грамотності та кіберобізнаності населення України, розвиток та удосконалення цифрових навичок, запровадження практики проведення загальнонаціональної інформаційної роз’яснювальної кампанії щодо дій громадян у випадку, коли вони стикаються із кібершахрайством та іншими кіберзлочинами.

Міністерство цифрової трансформації проводить з 1 по 30 листопада 2021 року масштабну інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності». Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності запроваджуються заходи:

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^