Змагання з кульвої стрільби розпочато!

Друзі, як ви знаєте, ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" має потужну матеріально-технічну базу, в тому числі і з предмету "Захист України". Наразі в училищі функціонує сучасній мультимедійний інтерактивний тир. Він використовується для тренування у стрільбі із застосуванням лазерних імітаторів реальної зброї - пістолетів та автоматів. Уявіть, замість куль використовується імпульс лазера. Так буває! Під час тренувань учні розвивають навички стрільби і одночасно беруть участь у заході, який є одним із напрямків виховної роботи. Але саме такi заходи змiцнюють патріотичний дух, вiдчуття причетностi та вiдповiдальностi кожного за долю Батькiвщини.

Змагання з кульової стрільби полюбляють не тільки хлопці, а й дівчата. В позаурочний час викладач предмету "Захист України" Микола Брянченко проводить подібні заходи. На першому етапі - це лазерний інтерактивний тир, який на сьогодні, як ви знаєте, є єдиним тиром в системі профтехосвіти Луганської області.

Наступний етап - змагання зi стрільби з пневматичної гвинтівки. Саме на минулому тижні почались змагання для учнів другого курсу за професією "Автослюсар, водій категоріії "С". І ви це можете побачити у нашому відеоролику.

Ми радіємо, що маємо можливість не тільки теоретично, але й за допомогою подібних заходів сприяти підготовці нашої молоді до майбутнього захисту Вітчизни!

Адміністрація ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"

27.04.21
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^