19 жовтня – День відповідальності людини

«Власні цінності треба формувати самотужки жодної догми не приймаючи на віру. Прийняти можна лише те, що тисам зрозумів та обрав.
Богдан Гаврилишин

Верховна Рада встановила Всеукраїнський День відповідальності людини, який буде відзначатися 19 жовтня, у день народження автора "Декларації відповідальності людини" Богдана Гаврилишина.

Богдан Дмитрович Гаврилишин був відомим у світі вченим, членом Римського клубу, Світової академії мистецтв та науки, Міжнародної академії менеджменту, співзасновником бізнес-школи "МІМ-Київ", Міжнародного інституту менеджменту в Індії ("МІМ-Делі"), співзасновником Всесвітнього економічного форуму в Давосі, автором книг "Залишаюсь українцем", «До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє». Він помер у 2016 році. Цього року виповнюється 95 років з дня його народження.

У 2014 році професор Гаврилишин створив декларацію про 15 відповідальностей людини, які є дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей. Серед них - говорити правду, піклуватися про своє здоров'я, навчатися протягом усього життя тощо.

До Дня відповідальності людини та вшанування пам’яті видатного українця Богдана Гаврилишина в бібліотеці училища пропонує: інформхвилинку «Декларація відповідальності людини Богдана Гаврилишина», тематичну поличку «День відповідальності людини», де можна ознайомитись з «Декларацію відповідальності людини». Богдан Гаврилишин пропонує нам усвідомити власну значущість шляхом здобуття кожної з цих 15 сходинок особистісного зросту. А для більш детальної інформації пропонує перейти за посиланням.

Бібліотекар училища

19.10.2021
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^