Закохані в науку

РЕГІОНАЛЬНЕ базове державний навчальний заклад «Сєвєродонецьке вище професійне училище» стало першим в рейтингу серед усіх обласних ПТУ за результатами регіональних та обласних олімпіад із загальноосвітніх предметів, повторивши досягнення минулого року і навіть збільшивши відрив від найближчих суперників, довівши його до 82 балів.

Вшанування переможців відбулося на незвичайному педагогічній раді, який пройшов в актовій залі Сєвєродонецької ВПУ під девізом «Закохані в науку і педагогіку». Учні ВПУ підготували святковий концерт для учасників олімпіад і їх викладачів, а також гостей, батьків, колег.

«Більше десяти років наш колектив не був явним лідером, але завжди до цього прагнув, -- відкрив захід директор Сєвєродонецького ВПУ, депутат міської ради від Партії регіонів Юрій Кіндратович Кузьмінов. - Ми стали займати перші місця у міських оглядах художньої самодіяльності, технічної творчості, потім у міських спартакіадах. З'явилися перші переможці в обласних конкурсах «Майстер року», «Учитель року», «Кращий навчальний кабінет області». Всьому цьому сприяло зміцнення навчально-матеріальної бази нашого училища, особливо комп'ютеризація навчання. Це дозволило викладачам зробити прорив у впровадженні сучасних інформаційних технологій у сферу навчання. У нас сильний, досвідчений колектив викладачів загальноосвітніх дисциплін, який вісім років поспіль посідав перше місце в регіональних олімпіадах, А в цьому році за підсумками рейтингу він посів перше місце в області з великим відривом від срібного призера, зламавши стереотип про те, що шкільна підготовка із загальноосвітніх предметів значно краще училищної».

Почесний гість святкового наради, методист кабінету загальноосвітньої підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Інеса Євгенівна Якуніна привітала колектив ВПУ з перемогою та вручила почесні грамоти викладачам загальноосвітніх предметів за багаторічну, натхненну працю та успіхи в роботі. Вона зазначила, що учасникам олімпіад з Сєвєродонецького ВПУ часто доводилося змагатися у профільних предметах з урахуван-никами спеціалізованих навчальних закладів, але навіть в цьому випадку вони здобували перемогу, що свідчить про дуже високий рівень викладання в ВПУ.

Церемонію нагородження, яка чергувалася з концертними номерами, проводив Юрій Кіндратович Кузьмінов, вручав почесні грамоти викладачам загальноосвітніх предметів і для кожного який перебував теплі слова. В подяку за професіоналізм, почесними грамотами були нагороджені заступник директора з наукової роботи Лілія Михайлівна Мішина, викладачі Катерина Романівна Шумська, Олена Леонідівна Третяк, Ольга Василівна Дерев'янко, Валентина Василівна Посохова, Тамара Гордеевна Айвенко, Ольга Леонідівна Прибыльская, Інна Сергіївна Супрун, Віра Георгіївна Корецька, Андрій Григорович Мусієнко Олена Сергіївна Хабленко, Вікторія Миколаївна Підгірна, Марина Сергіївна Макаренко, Олена Володимирівна Підріз, Тетяна Дмитрівна Склярова.

Не залишилися без нагород і учні ВПУ, які стали призерами олімпіад, отримали крім грамот по мішечку горішків, символізують науку, яку слід розгризати. А викладачі, так точно потрапили своїм педагогічним талантом «в яблучко», тих самих яблучок і удостоїлися, в свою чергу, пообіцявши, що наступного року намагатимуться досягти ще більших результатів.

Текст Євгена ТЕТЯНИЧКО
Сєвєродонецькі ВІСТІ від 3 травня 2013 року № 35-36

05.05.2013
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^