Відкриті та показові уроки – важлива колективна форма організації методичної роботи




20 березня в ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» з метою обміну інноваційним педагогічним досвідом, вивчення новітніх практик організації освітнього процесу розпочався цикл предметних тижнів. Першою продемонструвала колегам свій позитивний інноваційний досвід викладачка спецдисциплін кафедри комп’ютерних технологій СЛЄПНЬОВА Катерина Олексіївна, запросивши колег на урок з предмету «Основи КГ та Web-дизайну» за темою «Комп’ютерна графіка та її види». Урок відбувся в групі першокурсників за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Захід було організовано на високому методичному рівні: реалізовано принципи доступності, створено оптимальні умови для самостійної роботи здобувачів освіти.

Після завершення заходу колеги, проаналізувавши його, одностайно висловили думку, що проведення таких уроків допомагає спільно визначити та на конкретних прикладах показати, які методи, прийоми й педагогічні засоби доцільно використати при вивченні тем тієї чи іншої програми.

Завершальне слово висловив керівник училища Юрій Кіндратович КУЗЬМІНОВ, зауваживши, що педагогічне партнерство та обмін досвідом – важливе спонукання до творчої діяльності, професійного зростання та мотивації рухатись далі. Директор Юрій КУЗЬМІНОВ

24.03.25
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^