Закінчився захист дипломів

Літо - спекотна пора для всіх учнів, але особливо для випускників. Іспити, робота над дипломним проектом та його захист забирають багато сил, але при цьому є останнім випробуванням перед придбанням бажаною професії.

У Регіональному базовому Державному навчальному закладі «Сєвєродонецьке вище професійне училище» завершилися випускні іспити та захист дипломних проектів.

271 молодий спеціаліст підтвердив свої знання в обраній професії. Така кількість випускників не виняток, а скоріше традиція цього навчального закладу. За словами членів екзаменаційних комісій, в 2013 році всі учні показали високий рівень знань і професіоналізм, а тому дипломи про закінчення є заслуженою нагородою за наполегливу працю і старанну підготовку.

Сєвєродонецьке вище професійне училище в поточному році випускає 11 груп кваліфікованих робітників. Серед них слюсарі з ремонту автомобілів, водії категорії «С», електрогазозварники, машиністи автомобільного крана, штукатури, облицювальники-плиточники, малярі, токарі-фрезерувальники, конторські (офісні) службовці, оператори з обробки інформації та програмного забезпечення. Також довгоочікувані дипломи про закінчення отримають 4 групи молодших спеціалістів: техніків-механіків, бухгалтерів, техніків ЕОМ. Багато випускників висловили бажання продовжити навчання у вузах і технікумах.

Не обійдеться цього року і без традиційної урочистої церемонії випуску, на якій буде вручення дипломів та нагородження кращих учнів. Планується п'ять номінацій, де відзначать досягнення випускників в областях, якими традиційно славиться Сєвєродонецьке ВПУ: за відмінні успіхи у навчанні, професійну майстерність, активну участь у громадському житті училища, успіхи в спорті, культурного життя. Багато випускників вже знайшли майбутню роботу. Наприклад, учні за напрямом токар-фрезерувальник і електрогазозварник повністю працевлаштовані, так як ці професії є затребуваними на ринку праці.

Інформація газети «Сєвєродонецькі вісті»

Фото Євгена Тетянічко

02.07.2013
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^