Повідомляє молодіжний корпункт
ЗАМІСТЬ ПОЛЯ - ПОЛІГОН

У буквальному сенсі слова розширилася навчальна база Сєвєродонецького Вищого професійного училища. Тут, на широкому, просторому полі закінчено спорудження власного автополігону.

Училище, яке в нинішньому році відзначає свій 70-річний ювілей, готує фахівців робітників багатьох спеціальностей, в тому числі водіїв, автокранівників, автослюсарів. Сучасні технічні засоби для цього укомплектовані, аж до комп'ютерних, відпрацьовані ефективні методики, повчитися яким приїжджають на семінари колеги з усієї Луганщини. А ось відсутність власного атвополігона давала про себе знати.

- І ось зараз ця проблема вирішена, - говорить директор училища, голова постійної депутатської комісії міської ради з освіти, молоді та інших гуманітарних питань Юрій Кіндратович Кузьмінов. - Ми сконцентрували свої ресурси, а ще багато в чому допомогло базове, містоутворююче підприємство - Сєвєродонецьке об'єднання «Азот».

Шефи не обмежилися тим, що подарували училищу вантажний автомобіль ЗІЛ- 130. За розпорядженням голови правління «Азоту» Леоніда Сергійовича Бугайова для спорудження полігону були виділені сотні кубометрів непридатних для інших цілей будівельних матеріалів і піску. Все це завезли самі «азотівці» на своїх вантажівках. Природно, самому навчальному закладу справитися з таким обсягом робіт було б не під силу і не за коштами.

- Завдяки такій допомозі ми змогли побудувати навіть імітований залізничний переїзд для тренувань майбутніх водіїв, - показує Юрій Кіндратович. І сам сівши за кермо, демонструє, як відпрацьовуються навички безпечного подолання рейкових шляхів.

Поруч влаштовані інші перепони, що дозволяють набувати професійну майстерність. Зі своїм автополігоном робити це куди зручніше. І в підсумку випускників Регіонального базового державного навчального закладу «Сєвєродонецьке ВПУ» будуть охочіше брати на роботу, а вони зможуть краще справлятися з нею.

Крім заліків та іспитів, на полігоні намічають проводити й конкурси професійної майстерності.

На знімку: новий автополігон Сєвєродонецького ВПУ.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.
Наша газета від 17.01.2014 р.

23.01.2014
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^