Уникаючи осічок

Незмінно дотримуючись принципу «Майбутнє країни та містоутворюючого підприємства - за ініціативною, цілеспрямованою і мужньої молоддю», спортивний клуб «Хімік» та профспілковий комітет Сєверодонецького «Азоту» OSTCHEM постійно виступають ініціаторами спортивних свят молоді міста. Одне з таких змагань об'єднало вихованців Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке ВПУ», Сєвєродонецького професійного ліцею та Вищого професійного училища №92.

І вже через кілька хвилин представники трьох навчальних закладів кинулися на вогневі рубежі. Ареною в цей раз став тир. У стрільбі з пневматичної гвинтівки (а часом навіть і майстрами виробничого навчання) слід було продемонструвати свої найкращі вольові якості: наполегливість, витримку, самовладання і як результат, хорошу точність.

З кожним точним попаданням особисто-командна боротьба ставала інтригуючою. Але до кого ж приказна пані Фортуна стала прихильною на цей раз? Кому вдалося вибити максимальну кількість очок? З'ясовував голова спортивного клубу «Хімік» Володимир Волков.

Після напруженої боротьби в особистій першості серед дівчат третє місце посіла Оксана Ткач, сходинкою вище розташувалася Ольга Білоножко, а найкращий результат (47 очок) продемонструвала Юлія Нехристова.

Враховуючи, що серед юнаків троє учасників вибили по 48 очок, на розподіл призових місць вплинула купчастість їх пострілів. Отже, на третьому місці розташувався Андрій Чумаченко, друге зайняв Павло Сусін, а переможцем визнаний Сергій Голубцов.

Кубки та призи за результатами командної боротьби отримали відразу два срібні призери: СПЛ та ВПУ№92. На найвищу сходинку спортивного п'єдесталу піднялася команда Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке ВПУ».

П.СЕМЕНОВ
"Северодонецкий химик" від 20.04.2015 р. №17 (4486)

20.04.2015
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^