СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ ЗАГАРТОВУЄ МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ

Представники Сєверодонецького міськвійськкомату Сергій Петрович Батищев і Олександр Володимирович Доценко, батальйону поліції спеціального призначення "Луганськ-1" Геннадій Іванович Голик і Костянтин Валерійович Кулик відзначили, що в Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі особливо високий рівень підготовки майбутніх захисників Вітчизни. Такий висновок вони зробили, побувавши в якості арбітрів на військово-спортивних змаганнях в різних навчальних закладах, в тому числі ВПУ.

На їхню думку, саме тут програма змагань була найбільш різноманітною, цікавою, складною, а їх учасники проявили хороший вишкіл, який цілком може відповідати вимогам до молодих воїнів.

А у військово-патріотичній грі "Сокіл" ( "Джура"), яка пройшла як традиційні для училища "Козацькі забави", зараз брали участь шестнацатіирічні хлопці, що народилися як раз на рубежі століть, - нинішні першокурсники. Приймаючи їх парад, директор училища, депутат міської ради Юрій Кіндратович Кузьмінов нагадав, що змагання присвячені Дню Перемоги, спадкоємцем якої є молоде покоління.

Спочатку команди показали чіткість стройової підготовки - виконували перестроювання, марширували з піснею. Потім їх капітани Богдан Пугачов, Владислав Костиря,. Іван Боярчук споряджали магазини до автомата, розбирали і збирали "Калашников".

- Якщо не секрет, які автомати і пістолети в вашому батальйоні зараз? - питаю збройового майстра "Луганська-1" Геннадія Голика.

- Українські "Форти", - відповідає він. І з гордістю додає:- У всіх відносинах чудові, по-справжньому сучасні, надійні! Вони скоро замінять стару стрілецьку зброю.

- Так краще вчитися на них?

- Звичайно. Добре б, щоб такому передовому навчальному закладу допомогли з цим. А ми постараємося забезпечити учасників наступних змагань - до Дня українського козацтва бронежилетами, касками, засобами надання першої медичної допомоги в бойовій обстановці ..: Хлопцям треба навчитися користуватися всім цим.

Та й зараз хлопці вже вміють чимало. Це вони довели в спортивній естафеті, яку судив керівник фізвиховання Олександр Дмитрович Солоний. За лічені секунди потрібно проповзти по вузькій "стежці", під планкою, перестрибнути бар'єри, вразити повітряну кульку з дрібнокаліберної гвинтівки, подолати перешкоди. Не бракувало азарту і в учасників, і у вболівальників: хто з "джурят" проявить більше спритності, виявиться швидше?! У чомусь зміг проявити себе кожен.

А ось наступні турніри викликали веселощі. На спортивній колоді розгортався безкомпромісний бій подушками - хто кого зіб'є додолу? Іншим козацьким забавникам треба було виштовхнути суперника їх кола. А потім всі чудові сімки (стільки хлопців входило в кожну команду) вправно стрибали в мішках. У залік йшов загальнокомандний результат. Так само, як і в перетягуванні каната, де, природно, ніхто не хотів поступатися.

І ось головний суддя, заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова оголошує загальні підсумки. Дві команди - груп №8 (майбутні автокранівники) і №10 (завтрашні електрогазозварники) набрали однакову кількість балів. Їм обом присуджується друге місце, вручаються грамоти і призи. А лаври чемпіонів дісталися команді з групи №9 (де вчаться на автослюсарів).

- Ми всі, готуючись до змагань, беручи участь в них, пройшли добре загартування, ще більше здружилися, - сказав капітан команди-переможниці "Січові стрільці" Богдан Пугачов.- Наші дівчата теж можуть нами пишатися!

І "соколята", і військові арбітри відзначили професіоналізм і відданість своїй справі викладача курсу "Захист Вітчизни", майора запасу Миколи Семеновича Брянченка, який і готував учасників, і керував змаганнями.

- З такими наставником, з таким ставленням педагогічного колективу училища, його керівництва до військово-патріотичного виховання молоді, яке, як ми дізналися, ведеться тут за різними напрямками, можна бути впевненими: ваші хлопці не підведуть, - таку оцінку від військових, їх побажання перемагати і далі приємно було почути всім.

Матеріал з сайту Моє місто та Педпресса

Читати на сайті

10.05.2016
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^