Є ТАКА ДІВЧИНА! (Світлана НЕСМАШНА)

Я переконалася: в Сєвєродонецькому ВПУ збуваються найсміливіші плани. Уявіть: приходить сюди дівчисько з далекого села (до нас приїжджала агітбригада ВПУ) і заявляє: хочу стати автослюсарем-ремонтником! Спочатку, зрозуміло, відмовляли: мовляв, і від хлопців відбою немає, і, взагалі, нежіноча це професія, ще жодна дівчина у нас її не отримувала ... Але потім все ж пішли назустріч.

Хлопці в навчальній групі спочатку теж ставилися недовірливо. Але наш майстер Микола Володимирович Приходченко, який 45 років вчить молодь, вміє всіх здружити. У всьому розбираємося разом. Мій тато, сільський механізатор, завдяки якому я і захопилася технікою, вже обіцяє: «Скоро з тобою радитися буду».

На станції техобслуговування, де я проходила практику, клієнти побачивши мене, спочатку дивувалися, але потім казали: «Цікаво подивитися, чи впорається дівчина». Справлялася - до ще більшого їх подиву.

Звичайно, все не просто, вчитися ще треба багато чому, в тому числі керуванню автомобілем. Збираюся диплом захистити на «відмінно», щоб автослюсарі могли сказати: «Є серед нас і дівчина!». Потім стану автомеханіком.

Ще хочу подякувати нашому училищі за відмінне гуртожиток. Тут є все для затишного життя, гарного відпочинку. На заняття завжди йдеш з хорошим настроєм.

27.03.17
Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^