Сквер імені Гоголя завдяки колективу ВПУ стає й молодіжним

Колектив Сєвєродонецького вищого професійного училища цьогорічною весною взяв під опіку великий сектор популярного скверу імені М.В. Гоголя, що у центрі міста. Надавши йому назву «Молодіжний», юнаки та дівчата разом зі своїми наставниками проводять тут роботи з подальшого благоустрою, озеленення, оригінально прикрашають підшефну ділянку, дбають про неї. Зокрема, висаджені декоративні саджанці горобини, встановлено композицію «Лелека», яка символізує прагнення до миру, щасливого родинного життя. Слово «Мир» викладено з квітів. Потурбувалися й про сусідній дитячий майданчик, пофарбували його малі архітектурні споруди.

– У святковий день випуску 2017 року ми провели тут флешмоб, – розповідає директор училища, депутат міської ради Юрій Кіндратович Кузьмінов. – Його учасники вишикувалися так, щоб створити слово «Мир», привітали земляків.

Звісно, випускники зі своїми педагогами зробили фото на пам’ять й біля стенду на вході до скверу. Він виконаний у формі великого кленового листа, прикрашеного емблемою ВПУ. Тут є відомості про цей передовий, один з найкращих в області, учбовий заклад, професії, які він дає молоді, про ініціаторів шефства над сквером.

Зараз училище приймає поповнення. Й без сумніву, естафета багатьох добрих справ, в тому числі з шефства над сусіднім сквером, продовжиться. Бо молодь любить наше рідне місто не менше за його першобудівників, які, до речі, навчалися в тому ж училищі. Й буде далі прикрашати Сєвєродонецьк, щоб він завжди був молодим та затишним.

Учасники флешмобу запрошують молодих сєвєродончан призначати побачення саме в Гоголь-сквері, у «Молодіжному».

Залишається додати, що перед виходом у літню відпустку майстри та викладачі училища провели у сквері солідний цикл робіт: уклали чорнозем, висадили квіти та інші рослини, щоб тут було справжнє буяння зелені. А восени втілять й інші плани.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

На знімку: випускники ВПУ на флеш­мобі у сквері.

Читати на сайті "Сєвєродонецька міська рада"

Матеріал з сайту "Сєвєродонецька міська радаи"


15.08.2017
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^