Дипломи зварників - гарантія працевлаштування

В цьому зайвий раз можна було переконатися під час захисту державних кваліфікаційних робіт за професією "Електрогазозварник" випускників десятої групи Сєвєродонецького вищого професійного училища.

Зрозуміло, всі чотирнадцять хлопців хвилювалися, але Державна кваліфікаційна комісія була, хоча й вимогливою, та доброзичливою.

Представник комунального підприємства "Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька" Олександр Петрович Буряк розмовляв з молодими робітниками як з колегами. Звісно, переживали за своїх учнів досвідчені педагоги - викладач спецдисциплін Галина Миколаївна Будна, майстер виробничого навчання Галина Анатоліївна Шапошник, викладач охорони праці та матеріалознавства Інеса Ігорівна Артамонова. Адже питання під час захисту були різнобічними. Втім, хлопці (хтось відразу, а хтось поміркувавши) давали вірні відповіді.

Особливо сподобалися всім творчі роботи випускників - досить складні та оригінальні. Тут тобі й мініатюрний байк, й веселий павук, й замріяний "ждун"... Добре вигадано, майстерно зварено, цікаво виглядає! Це - нові експонати для тематичної виставки.

А головне: хлопці добре показали себе на виробничій практиці - в об'єднанні "Азот", на заводі нестандартизованого хімічного устаткування, житлово-комунальних та інших підприємствах. Про це свідчать офіційні відгуки, клопотання про присвоєння юнакам четвертого кваліфікаційного розряду й, що особливо радує, - запрошення на роботу. Отже, випускники ВПУ визнані справжніми професіоналами.

В урочистій обстановці заступники директора училища Віолетта Олегівна Волошина, Тетяна Дмитрівна Склярова, інші наставники молоді поздоровили випускників із взяттям важливого щабелю у трудовому житті. Кращим з них вручили Почесні грамоти: Дмитру Боярчуку - за відмінне навчання, Павлу Луганському - за професіоналізм, Владиславу Лисині - за успіхи в профорієнтаційній роботі, командиру групи Івану Науменку - за громадську активність, а Артемові Теляшенку - за багатогранну участь в культурному житті.

У Артема є мрія стати артистом. Разом з тим він вважає, що володіти робітничою професією важливо для кожного. Тут теж є простір для творчості (його "байк" це підтвердив).

Отже, високої вам майстерності, творчої наснаги та професійного визнання, володарі новеньких дипломів фахівців вогняної справи!
Читати на сайті "Сєвєродонецьк онлайн"

Матеріал з сайту "Сєвєродонецьк онлайн"


24.02.2018
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^