ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" сьогодні

Сьогодні Регіональний базовий ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" веде професійну підготовку за напрямками: автомобільний транспорт, комп'ютерна інженерія. В училищі готують кваліфікованих робітників за професіями слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії "С"; майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів; машиніст крана автомобільного; електрогазозварник; токар, фрезерувальник; електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання; оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, а також молодших спеціалістів за кваліфікаціями: технік - механік, технік - програміст.

Регіональне ВПУ володіє потужною матеріальною базою, яка постійно модернізується і розширюється.

Це п'ять комп'ютерних класів і в кожному Інтернет без обмеження, всі види офісної оргтехніки, мультимедійні проектори, автолабораторії, газозварювальне обладнання, в тому числі і для зварювання кольорових металів, свій автопарк, в якому є вантажні машини, автокран, бульдозер, екскаватор, мікроавтобус, легковий автомобіль.

Але все ж головне в училищі - це кадри, високий творчий потенціал викладачів і майстрів виробничого навчання, багатий педагогічний досвід. Більшість педагогів мають вищу та першу кваліфікаційну категорії, педагогічні звання, стають переможцями у регіональних та обласних конкурсах "Вчитель року" та "Майстер року".

Педагогами та майстрами виробничого навчання ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ" активно впроваджуються в навчально-виховний процес інноваційні технології. Викладачі самостійно розробляють тести, презентації, підручники та посібники нового покоління - електронні, які включають теоретичний матеріал, практичні і лабораторні роботи з використанням інтерактивної анімації, відеосюжетів, фотографій.

Один з тих, хто має власне бачення вирішення предметної проблеми у створенні електронних підручників - викладач спецдисциплін Олександр Володимирович Слюсаренко. Його інноваційні розробки рекомендовані до застосування у практичній роботі педагогів, фахівців-транспортників усіх рівнів.

За розробку інноваційних проектів та впровадження новітніх технологій в навчально-виробничий та виховний процес училище було номіновано на участь у Всеукраїнській громадській акції "Флагман сучасної освіти і науки України" і нагороджено пам'ятним знаком "За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України".

Керує великим колективом співробітників Регіонального базового ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ" дійсний член Української технологічної академії Юрій Кіндратович Кузьмінов.

Основною метою діяльності директора ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ", вважає Ю.К. Кузьмінов, є робота з реформування професійної освіти. За його ініціативою в училищі була розпочата підготовка за новими, актуальними на українському ринку праці професіями, а в навчальний процес стала широко впроваджуватися комп'ютерна техніка, інноваційні технології навчання. Саме під його керівництвом училищу було надано статус Вищого професійного училища.

Він - відмінник освіти, голова Ради директорів профтехосвіти регіону, член Президії Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти.

За свою працю Юрій Кіндратович нагороджений грамотами Міністерства науки і освіти України, Головного управління Луганської облдержадміністрації, міськвиконкому, медалями "За заслуги перед Луганщиною", "За заслуги перед Регіоном", "Почесною медаллю" від Православної Церкви, почесним Знаком А.С.Макаренко.

Сьогодні ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ" є організаційно - методичним центром для професійно-технічних навчальних закладів регіону: Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної. Його діяльність спрямована на об'єднання зусиль педагогічних колективів регіону щодо вдосконалення навчально-виробничого та виховного процесу.

Регіональний ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ" спільно з обласним навчально-методичним центром профтехосвіти, Радою директорів створюють у регіоні школи передового педагогічного досвіду, секції творчо працюючих викладачів і майстрів виробничого навчання, проводять методичні семінари, відкриті уроки, тематичні конференції.

Щорічно на базі ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ" проводяться регіональні олімпіади з загальноосвітніх дисциплін, творчі звіти викладачів професійно-технічних навчальних закладів регіону, на яких вони діляться своїм досвідом роботи, інноваційними розробками. У нашому училищі завжди панує атмосфера творчості. Прагнення бути першим завжди і у всьому п'ятий рік поспіль приводить до перемоги команду Регіонального базового ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" в предметних олімпіадах серед чотирнадцяти навчальних закладів профтехосвіти нашого регіону.

Ніколи не залишаються без призових місць і команди училища з різних видів спорту. А збірна команда стала переможцем у міській спартакіаді серед середніх навчальних закладів міста.

Профіль ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ" далекий від мистецтва, але музично-обдарованих хлопців тут навчається чимало. Колективи художньої самодіяльності училища, який рік поспіль стають переможцями обласного огляду серед професійно-технічних навчальних закладів Луганщини.

Регіональний базовий державний навчальний заклад "Сєвєродонецьке ВПУ" - єдиний навчальний заклад профтехосвіти області, який є членом Луганської регіональної торгово-промислової палати. Співпраця з торгово-промисловою палатою передбачає встановлення ділових контактів з українськими та закордонними колегами для обміну досвідом по впровадженню інноваційних методів роботи.

Прагнення до успішності, ініціативність, професіоналізм роблять випускників ДНЗ "Сєверодонецьке ВПУ" привабливими для роботодавців.

Випускники нашого училища мають можливість продовжити навчання в ВУЗах України. Ті, хто має диплом молодшого спеціаліста, може поступити в інститут відразу на другий або третій курс. Регіональне ВПУ має договір про співпрацю з Донбаським національним технічним університетом, Харківським національним аерокосмічним університетом ім. Жуковського, Харківським інститутом управління персоналом, Луганським університетом, Сєвєродонецьким технологічним інститутом, Харківським інститутом залізничного транспорту та іншими навчальними закладами.

Цікавий факт. Більшість випускників училища, продовжує навчання в ВУЗах країни за спорідненою спеціальністю і досягає значно більших успіхів в роботі, а головне - вони не змінюють обраній справі в майбутньому.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^