КАПІТАН профтехосвіти

По бурхливих хвилях океану освіти вже 65 років гордо пливе Флагман профтехосвіти України Регіональне базове Сєвєродонецьке вище професійне училище. Двадцять років керує ним його беззмінний капітан - директор Юрій Кіндратович Кузьмінов. Хто він - цей капітан корабля профтехосвіти?

Він народився, одружився, народив сина, посадив дерево і все таке ... Тобто, як зазвичай... Як у людей. Він уважний батько, люблячий чоловік і люблячий онука дід. Він не бізнесмен, але справжній керівник нового типу, що вміє вибудувати стратегічну лінію розвитку керованого ним підприємства, успішно вирішує питання, пов'язані з реформуванням професійної освіти. За ініціативою Ю.К. Кузьмінова в регіональному ВПУ розпочато підготовку за новими складними професіями, в навчальний процес впроваджуються нові технології навчання, комп'ютерна техніка, створено економічне і охоронне відділення. У нинішньому році серед чотирьох ПТНЗ Луганської області, в яких працювала комісія Державної інспекції навчальних закладів, Сєвєродонецьке ВПУ було визнано кращим за якістю викладання, матеріально-технічній базі, за рівнем управлінської та організаторської роботи. Тому саме Ю. К. Кузьмінову було довірено керувати об'єднанням двох навчальних закладів: Сєвєродонецького ВПУ та хіміко-технологічного ліцею. У підсумку він бачить великий, багатопрофільний, що відповідає найсучаснішим вимогам професійний навчальний заклад, випускники якого будуть конкурентоспроможними, затребуваними на ринку праці.

Він не скелелаз і не альпініст, але він досяг у своїй справі таких висот, до яких дотягнутися вдається не кожному. Ю. К. Кузьмінов - Відмінник освіти, голова Ради директорів ПТНЗ регіону, член Президії Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, дійсний член Української технологічної академії, депутат міської ради. Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, Головного управління Луганської держобладміністрації, медалями "За заслуги перед Луганщиною", пам'ятним годинником від Президента України, "Почесною медаллю" від Православної Церкви, грамотами міськвиконкому.

Він не мандрівник, але якщо необхідно познайомитися з передовим досвідом роботи, знайти соціальних партнерів, укласти договір про співпрацю Ю. К. Кузьмінов поспішає туди, де з'являється така можливість. Так за його ініціативою регіональне ВПУ стало членом обласної торгово-промислової палати, були укладені договори про співпрацю з Київським навчальним центром "Академія Валмі", з провідними ВНЗ країни, та з іншими навчальними закладами.

Він, Ю.К. Кузьмінов, звичайно, ще багато хто. Але для нього набагато важливіше не те, в якому статусі він перебуває, а те, що він відчуває в кожен момент своєї діяльності.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^