МІЦНА ДРУЖБА!

У «Азоту» багато надійних друзів, в числі кращих - регіональне базове «Сєвєродонецьке вище професійне училище». Так, наше підприємство регулярно допомагає ВПУ у вирішенні різних проблем, а училище надає свій спортзал для змагань «азотовцям».

У ВПУ тісна дружба і з газетою «Сєверодонецький хімік». Учні регулярно беруть участь в «Хімік-фестах», а газета висвітлює заходи училища.

Ще одним переконливим свідченням цієї дружби стала передплата на «Сєверодонецький хімік»-2013. ВПУ провело масштабну агітаційну кампанію, головними організаторами якої стали методист Ольга Іванівна Кривобок та бібліотекар Ірина Олександрівна Ковальова. Крім того, була акція, за якою учні могли передплатити газету на пільгових умовах - за половину вартості (другу половину сплачує училище). У результаті працівники та учні ВПУ підписали в п'ять разів більше екземплярів газети, ніж минулого року! Така підтримка газети гідна захоплення.

Адміністрація училища хоче привернути увагу учнів до такого великого зразкового підприємства, як Сєвєродонецький «Азот», - говорить директор ВПУ Юрій Кіндратович Кузьмінов. - Адже, читаючи це видання, наші учні будуть знати про те, що відбувається на містоутворюючому підприємстві. Молодь обирає «Сєвєродонецький хімік», і цей вибір - абсолютно вірний!

За матеріалами відділу інформації і зв'язків з громадськістю ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ»

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^