МІЦНА ДРУЖБА!

У «Азоту» багато надійних друзів, в числі кращих - регіональне базове «Сєвєродонецьке вище професійне училище». Так, наше підприємство регулярно допомагає ВПУ у вирішенні різних проблем, а училище надає свій спортзал для змагань «азотовцям».

У ВПУ тісна дружба і з газетою «Сєверодонецький хімік». Учні регулярно беруть участь в «Хімік-фестах», а газета висвітлює заходи училища.

Ще одним переконливим свідченням цієї дружби стала передплата на «Сєверодонецький хімік»-2013. ВПУ провело масштабну агітаційну кампанію, головними організаторами якої стали методист Ольга Іванівна Кривобок та бібліотекар Ірина Олександрівна Ковальова. Крім того, була акція, за якою учні могли передплатити газету на пільгових умовах - за половину вартості (другу половину сплачує училище). У результаті працівники та учні ВПУ підписали в п'ять разів більше екземплярів газети, ніж минулого року! Така підтримка газети гідна захоплення.

Адміністрація училища хоче привернути увагу учнів до такого великого зразкового підприємства, як Сєвєродонецький «Азот», - говорить директор ВПУ Юрій Кіндратович Кузьмінов. - Адже, читаючи це видання, наші учні будуть знати про те, що відбувається на містоутворюючому підприємстві. Молодь обирає «Сєвєродонецький хімік», і цей вибір - абсолютно вірний!

За матеріалами відділу інформації і зв'язків з громадськістю ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ»

Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^