РОБОЧІ НАУКИ - В МІЦНІ РУКИ

У регіональному вищому професійному училищі зараз навчаються 650 юнаків і дівчат. У їх числі 175 першокурсників. Вони і були головними «винуватцями урочистостей», проведених в училище на честь Дня знань.

З одним з «винуватців» Андрієм Єфремовим ми познайомилися ближче.

- Сюди мені порадили вступити старші друзі, - сказав він. - Слово дали: це училище - найкраще в окрузі. Та й спеціальність тут отримаю що треба - електромонтера. У мого батька - досвід такої роботи на «Азоті», і він теж мій вибір схвалює.

«Взагалі з прийомом на робочі спеціальності всюди відбувся спад», - говорить директор училища, депутат міської ради Юрій Кіндратович Кузьмінов. І він знає, що говорить, оскільки в міській раді очолює комісію, яка відає питаннями освіти.

- Ось ви в своєму довіднику «Молоді - про робочі професії «Азоту», виданому ще двадцять років тому, описали, як потрібні, наприклад, токарі, фрезерувальники, ті ж електромонтери, - продовжує директор. - А молодь в останні роки не дуже охоче йшла вчитися на них. В першу чергу тому, що був спад виробництва і хлопці мали сумніви: чи будуть затребувані. «Азот» ці сумніви розвіяв , особливо тепер, з приходом нового стратегічного акціонера. Всі побачили, як пожвавлюються справи на підприємстві, в місті. А значить, варто отримувати робочі професії, щоб через три роки проявити себе на «Азоті». Переконувати в цьому допомогли і публікації в газеті «Сєвєродонецький хімік».

Про престиж робочих професій на урочистій лінійці говорили і директор ВПУ, і викладачі, і самі хлопці.

Голова профспілкового комітету «Азоту», депутат міської ради В.С. Черниш зазначив:

- Дружба трудового колективу «Азоту» і одного з найстаріших профтехучилищ Луганщини має давнє, міцне коріння. І сьогодні вона міцніє, розвивається.

В знак цієї дружби Валерій Сергійович вручив училищу книгу заводських журналістів «Сєвєродонецький «Азот»: синтез праці та творчості». Прозвучали і вітання від молодіжної комісії профкому.

Свято прикрасили виступи танцюристів і співаків ВПУ. Училище багате молодими талантами у всіх сферах, і «Азот», безсумнівно, допоможе їм рости.

С.ПЕРЦОВСЬКИЙ.
Сєвєродонецький хімік
10 вересня 2011 г.

10 пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 2011 пїЅпїЅ.
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^