Знати, робити, жити!

Сьогодні 1 грудня. В гості до учнів ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» прийшли гості:

Людмила Щербак, голова Товариства Червоного Хреста

Ольга Реуцька та Інна Риндіна, медсестри Товариства Червоного Хреста.

Представники Товариства Червоного Хреста розповіли про День боротьби зі Снідом і методи захисту від ВІЛ-інфекції, про роль Товариства Червоного Хреста в нашому місті, роздавали листівки і прапорці.

Після уроку хлопці відвідали церкву на вулиці Енергетиків, де вшанували пам'ять померлих від Сніду, запалили свічки за здоров'я живих, а також виконали міні-флешмоб.

Флешмоб - це заздалегідь спланована масова акція, в якій група людей (мобери) в громадському місці виконують заздалегідь обумовлені дії.

Молоді люди в церкві, тримаючи запалені свічки, вишикувалися по кривій лінії таким чином, що коли дивитися зверху, можна було побачити обриси знаменитої червоної стрічки.

Червона стрічка, як символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без Сніду, є невід'ємним супутником у боротьбі зі Снідом.

Наприкінці зустрічі батюшка дав настанову:

«Задумайтеся про своє життя вже зараз! Час пройде, зробіть так, щоб у вас не було ні розчарувань, ні суму, менше помилок, щоб у вашому житті була тільки радість, прагніть до знань, надалі - до роботи. Більше добра!»

Текст і фото: Анеля Мікеріна
Опубліковано газетою «Моє місто» Анеля Мікеріна від 1 Груденя, 2010

1 пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, 2010
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^