ВИПУСКНИКИ РОЗІБРАЛИСЯ В ПИТАННЯХ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Незабаром у Сєвєродонецькому вищому професійному училищі відбудеться черговий випуск молодших спеціалістів. Зрозуміло, більшість з них вже визначилася з першим місцем роботи. Втім, актуальні питання працевлаштування, подальшого професійного зростання залишаються в центрі уваги юнаків та дівчат.

Таку зацікавленість врахували, влаштувавши 12 лютого зустріч молоді ВПУ з представником Державної служби зайнятості України. Відкрила зустріч заступник директора ВПУ В.О.Волошина. Віолетта Олегівна нагадала про те, що училище готує фіхівців за професіями, що затребувані на ринку праці, а також вимоги роботодавців до нових співробітників.

Як краще орієнтуватися на цьому ринку, знайти таку роботу, щоб вона відповідала власним та суспільним інтересам? На ці та інші питання відповіла у своїй лекції заступник начальника відділу активної підтримки бізробітних Сєвєродонецького міського Центру зайнятості С.В.Малік.

Світлана Володимирівна розповіла про діяльність Державної служби зайнятості, надала інформацію щодо можливостей працевлаштування. Потім детально розібралися з правилами складання звичайного резюме, відеорезюме, Були надані змістовні рекомендації з підготовки до співбесіди з роботодавцем, початку роботи, адаптування в трудовому колективі.

Дізнались випускники-2020 й про безкоштовні електронні сервіси Луганської обласної служби зайнятості: профорієнтаційний путівник, «Телеграм-бот», сторінку у Фейсбук тощо. Вони одержали інформаційні буклети з такими відомостями.

Майбутні молодші спеціалісти написали власні резюме, які будуть долучені до інформаційної бази Центру зайнятості.

Семен Перцовський


12.02.20
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^