НАРКОТИКАМ – РІШУЧЕ «НІ!»

Сєвєродонецьке ВПУ бере активну участь у виконанні Регіональної програми протидії вживанню наркотиків, яка реалізується у 2016-2020 роках. У рамках цієї програми в училищі 12 лютого була проведена тематична конференція «Живи без наркотиків». Найбільша навчальна аудиторія, де вона проходила, була повністю заповнена учнями І та ІІ курсу.

Конференцію відкрила заступник директора ВПУ Т.Д.Склярова. Тетяна Дмитрівна підкреслила неприпустимість вживання не тільки наркотиків, а й алкогольних напоїв, тютюнопаління й небезпечність інших шкідливих звичок. В нашому колективі до цього відносяться дуже вимогливо.

Про кримінальну відповідальність за поширення наркотичних засобів розповіла інспектор ювенальної превенції Сєвєродонецького міського відділу Національної поліції України, капітан Л.В.Нечваль. Фельдшер училища В.О.Бондарева нагадалала про небезпечність вживання будь-яких наркотичних речовин.

Яскравим, емоціональним був виступ представника Благодійної організації «Преображение Луганщины» Олександра Тургунова. Він сам у молодому віці вживав наркотики й ледве не загинув від цього.

– Взагалі, ніякі наркотичні речовини не можна навіть пробувати, – запевнив він. – Звичка дуже швидко стає частиною характеру, а ось позбавитися цього потім майже неможливо.

Олександр навів конкретні, підтверджені фотознімками, буклетами приклади з життя своїх знайомих, яких наркотики згубили або зробили інвалідами. Наслідками стали СНІД та інші страшні захворювання, що стало великою бідою для родин.

Сам він все ж таки зумів зробити вибір на користь нормального життя, а тепер застерігає інших від великої біди, яку несуть наркотики. До таких переконливих доказів неможливо не прислухатися.

Семен Перцовський


12.02.20
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^