ТВОРЧИЙ САЛЮТ ПЕРЕМОГИ!

В рамках обласного фестивалю художньої самодіяльності «Джерела надій» системи профтехосвіти, на думку журі та глядачів, найбільш вражаючим, найяскравішим був виступ творчих колективів Регіонального базового Сєвєродонецького ВПУ.

Фестиваль був присвячений 65-річчю Великої Перемоги. Ця тема розкривалася багатогранно у феєрверку пісень, музики і танців. «Солдатську кадриль» змінювали попурі на теми фронтових пісень і солдатського фольклору. Проникливо прозвучала пісня у виконанні вокальної групи юнаків «Ти ж вижив, солдат», яка стала посвятою ветеранові Великої Вітчизняної війни, працівнику училища І.О.Дубовському.

«Вибух бомби!..» - так оцінила голова журі, директор обласного Будинку художньо-технічної творчості В.І.Ткачова літературно - музичну композицію «По кому дзвонить дзвін». Вона була присвячена одній із найбільш трагічних і страшних сторінок війни - жертвам концентраційних таборів.

Освенцим і Майданек, Бухенвальд і Равенсбрюк... скільки їх, «фабрик смерті», про яких потрібно розповідати, щоб знати і пам'ятати?! Із щирим хвилюванням і глибоким розумінням говорило про це зовсім юне покоління, учні СВПУ, для яких війна - далека історія.

«Звучить» тиша в залі і сльози на очах глядачів стали найкращою оцінкою великої праці учасників агіттеатра училища і його керівника М. Каракуц. Як потужний заключний акорд композиції пролунала пісня «Бухенвальдський набат» у виконанні хорового колективу під управлінням В.Бібко.

Продовженням теми став блок виступів, присвячений Євросоюзу, в який об'єдналися звільнені країни Європи. Сьогодні для нашої країни і сучасної молоді це актуально!

Вокальна група під керівництвом О.Панариної виконала пісні англійською та французькою мовами. Колективи народного, естрадного і сучасного танцю - керівники Н.Швечикова, А.Малишка, Ганна і Яна Синиці - представили танці народів Європи. Всі виступи супроводжувалися демонстрацією на великому екрані слайдів, які гармонійно поєднувалися з відповідними епізодами. Пісня «Перемога» у фіналі концерту стала музичним салютом «великим тим рокам...».

Одностайний вердикт журі: I місце у фестивалі і право брати участь у заключному Гала-концерті в місті Луганську безсумнівно присуджується творчим колективам Регіонального базового Сєвєродонецького ВПУ!

Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^