ТАЛАНТИ ВПУ: ПРОНИКЛИВО ТА ДОТЕПНО

Конкурси молодих самодіяльних вокалістів, читців, театральних акторів, які проходять у Сєвєродонецькому ВПУ, – заходи традиційні. Але кожного разу вони надихають учасників, приносять щире задоволення глядачам: товаришам конкурсантів, їхнім педагогам.

Порадував приємними відкриттями й конкурс «Джерела надій», що відбувся 27 лютого. Відкриваючи його, заступник директора училища Т.Д.Склярова відзначила, що, крім вже відомих у нашому колективі виконавців, у програмі беруть участь й дебютанти-першокурсники, які до цього не виходили на сцену. Тепло зустрічали всіх.

Добрий настрій принесло сучасне музичне втілення казки «Ріпка». Ролі її персонажів жваво зіграли представники другої та четвертої навчальних груп. А ось пісні «Леля» у виконанні дівчат з груп 7, 11, Т-18-2, Т-19-3 та «Човен», яку співали Олександра Воробйова та Анастасія Лелікова з другої групи, перенесли у світ лірики. Наблизив весну й викликав «Браво!» Олександр Кабацький з групи М-19-2. Його «Весняний блюз» якнайкраще пасував до весни, що достроково вступила у свої права.

Гідною великої сцени виявився літературно-вокальний номер «Жіноча сумочка», що підготували дівчата з груп 2, 5, Т-18-2, Т-19-3. Вони зуміли дотепно розкрити деякі жіночі риси. Веселощі підхопили хлопці з групи 11 своєю мініатюрою «Боги Олімпу» на тему студентського життя. До речі, серед хлопців виявився й непоганий читець – Роман Андрєєв з групи 7, який виступив з байкою Павла Глазового.

Й знову – лірика. На цей раз – пісня «Сніг», яку проникливо та майстерно виконала Анастасія Юрьєва, котра за загальною думкою, стала на училищній сцені вже не зірочкою, а зіркою. Свої здібності розкрили вокалісти з груп 9, Т-18-2, Т-19-3, М-19-2 в пісні «Любов красива»та учасники вокальної групи дівчат у завзятій пісні «Ча-ча-ча».

Сюрприз приготував Денис Скляренко. Напередодні їхня група зварників вже випустилася, але Денис порадував всіх піснею «Не унять».

А гідним, як то кажуть, «на ура!» фіналом стала композиція «Ніхто, окрім нас», що її виконали хлопці з четвертої групи. Вони в художній формі, в пісні та спортивних вправах, довели свою готовність до військової служби.

Учасників конкурсу та глядачів вітав голова журі, директор училища Ю.К.Кузьмінов. Він подякував артистам, їхнім педагогам, майстерному керівнику художньої самодіяльності В.Л.Бібко, прокоментував виступи та повідомив, що призерів конкурсу чекають нагороди.

Утім, головною нагородою стали гучні аплодисменти глядацького залу. Будемо чекати на нові зустрічі, відкривати нові таланти.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


29.02.20
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^