ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» з перемогою на Всеукраїнському рівні!

У Сєвєродонецькому ВПУ наприкінці травня одержали приємну звістку. Наказом Міністерства освіти і науки України від 13.05.2020 № 622 «Про нагородження переможців X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» дипломом ІІІ ступеня цього ювілейного престижного конкурсу за підсумками його фінального етапу нагороджена Валерія Кисельова з групи №2 ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище». Готувала її до участі в конкурсі викладачка української мови та літератури ВПУ Ольга Кривобок.

-Ця дівчина із сільської глибинки Луганщини спілкується українською, читає твори класиків, сучасних авторів, - розповідає Ольга Іванівна - До того ж вона старанна та відповідальна, серйозно ставиться до навчання. Самій Валерії подобається те, що училище привчає до творчості, наполегливості. Дівчина планує,отримавши диплом оператора з обробки інформації та програмного забезпечення, продовжити навчання в нашому закладі на молодшого спеціаліста. «Ми будемо раді такому рішенню учениці», - каже майстер в/н Оксана Луньова.

До речі, фахові знання допомогли Валерії досягти успіху й у мовно-літературному конкурсі. Адже завдання фінального етапу було створити сайт на Шевченківську тематику.

Є з кого брати приклад новому поповненню ВПУ. Валерія Кисельова виявляла свої здібності, починаючи з першого курсу. Вона відзначалася не тільки на різних етапах Шевченківського конкурсу, а й в предметних олімпіадах з української мови та літератури, а також географії й навіть з охорони праці. В нашому училищі вчать багато чому!

Отже, вітаємо нашу лауреатку та її педагога! Нових успіхів їм, всім, хто примножує славу рідного училища!

Заступник директора з НР Галина Будна


28.05.20
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^