ІІ етап дистанційного навчання для викладачів

Шановні колеги! 9 червня відбулася перша зустріч викладачів у стінах училища після тривалої перерви. Це було дуже емоційно, щиро – скучили за роботою, за безпосереднім спілкуванням «вживу»! Але головна мета такої зустрічі - початок II етапу навчання викладачів роботі з різноманітними платформами у дистанційному форматі. Нагадаю, що I етап навчання тривав з 12 по 20 березня, під час якого педагоги розширили свій досвід в користуванні новітніми технологіями. Більшість наших педагогів мають великий досвід діяльності, але дистанційно розпочали проводити заняття тільки з початком карантину. Традиційно II етап навчання, що триватиме з 09 по 16 червня, очолили викладачі та майстри кафедри комп’ютерних технологій. Дистанційне навчання вимагає високої технологічної підготовки викладацького складу. Тому нашими фахівцями були розроблені комплексні програми для педагогів щодо широкого впровадження форм і методів дистанційної освіти.

Карантин, звичайно, для нас неабиякий виклик. Але наш заклад першим серед закладів освіти регіону передбачив, що дистанційне навчання – уже частина освітнього процесу. А під час карантину – життєво необхідна частина! Тепер нас не лякають різні нестандартні ситуації – ми підготовлені до них.

Закликаю й надалі бути відповідальними та дотримуватись умов карантину. Наше здоров’я і життя залежить лише від нас самих!

З повагою,директор Юрій КУЗЬМІНОВ


10.06.20
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^