Організаційна структура методичної роботи

Структура методичної роботи складається із взаємопов’язаних та взаємодіючих елементів, які відповідають цілям і завданням, що стоять перед технічним ліцеєм та втілюються у різних формах, методах і засобах.

У ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» здійснюється колективна, групова та індивідуальна методична робота. Основою у виборі форм методичної роботи є різні методи діагностичного вивчення рівня професійної компетентності педагогічних працівників.

Форми здійснення методичної роботи

У продовж 3-х років педколектив ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» працює над вирішенням єдиної методичної проблеми: „Удосконалення професійної кваліфікації педагогічних кадрів, підвищення результативності та якості навчального процесу шляхом впровадження нових освітніх технологій”.

Методична рада обговорює та здійснює вибір варіантів змісту професійної освіти. Її члени організовують різні моделі навчальних планів, програм у відповідності до вимог Держстандартів професійно-технічної освіти; обговорюють та визначають найдоцільніші форми і методи організації навчально-виховного процесу.

Головним завданням методичних комісій є удосконалення процесу навчання і виховання учнів, турбота про підвищення якості уроків; впровадження ефективних форм, методів, інноваційних технологій, технічних засобів навчання; широка пропаганда передового педагогічного досвіду.

З метою поширення ефективних методів, форм і засобів проведення занять, розповсюдження передового педагогічного досвіду в училищі організовано проведення відкритих уроків педпрацівників. Це уроки нестандартні, але в їх основі лежать основні принципи: максимальна доступність викладу, максимальне наповнення наочністю, професійне спрямування, такт та доброта педагога.

Організація виставок, персональних виставок педпрацівників, аукціонів педагогічних ідей та знахідок дозволяє жваво обмінюватися досвідом роботи колег та вивчати їх педагогічну майстерність.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^