Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії "С"

Загальна характеристика професії

Всі машини, куди б вони не їхали, обов'язково приїдуть до автослюсаря, тому що кожному автомобілю необхідні технічне обслуговування та ремонт.

Автослюсар, як доктор, знайде причину неполадок і усуне їх, дасть нове життя вашому автомобілю. І той знову займе своє місце в строкатій річці автомобілів, що мчаться по дорогах країни.

Вимоги професії до людини

Автослюсар - це людина захоплений технікою, що вміє технічно мислити, схильний до творчого пошуку і конструюванню. Він повинен бути фізично міцним, кмітливим, мати гострий "технічний" слух.

А вивчити пристрій автомобіля, його технічні характеристики, механізми і прилади, правила експлуатації, виявляти можливі несправності і вміти їх усувати майбутні автослюсаря можуть, навчаючись в Сєвєродонецькому регіональному ВПУ.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій кат." С "приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання відповідно 3 роки. По закінченні отримують диплом державного зразка, водійські права кат." С ", свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Бажаючі підвищити свій професійний рівень, можуть продовжити навчання у ВПУ й отримати диплом фахового молошого бакалавра (рівня технікуму) "механік".

Перспективи зайнятості

Машин на дорогах стає все більше, а значить, потреба в автослюсаря буде постійно зростати. І чим складніше машина, тим вище кваліфікація слюсаря необхідна для ремонту. Автослюсарі працюють у фірмах автосервісу, а можуть відкрити і свою справу. Оплата праці кваліфікованого автослюсаря була і завжди буде досить високою.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^