Майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів

Загальна характеристика професії

Одна з небагатьох затребуваних завжди, за будь-яких економічних умовах - професія "майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів", адже машин на дорогах менше не стає, а електронне обладнання новеньких авто - особливо іномарок! - Стає все складніше. Тільки кваліфікований фахівець - майстер з діагностики та ремонту іномарок - може впоратися зі складним завданням обслуговування електронної системи автомобіля.

Вимоги професії до людини

Майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів - це людина, захоплений технікою, що вміє мислити технічно, схильний до творчого пошуку і конструюванню. Він повинен мати "технічний" слух, проявляти кмітливість при вирішенні складних, нестандартних завдань з усунення несправностей в електронній системі автомобіля.

Навчаючись у Регіональному базовому Сєвєродонецькому ВПУ, ви зможете вивчити пристрій електронного обладнання автомобіля, його системи і прилади, виявляти за допомогою комп'ютерного діагностичного обладнання різні поломки, навчитися усувати їх.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів", приймаються випускники 11-х класів. Термін навчання 10 місяців. По закінченні отримують диплом державного зразка за професією "майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів". Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Потреба в кваліфікованих майстрах по діагностиці і ремонту електронного устаткування автомобілів буде постійно зростати, адже електронне обладнання машин постійно удосконалюється і модернізується. І чим складніше обладнання, тим вище кваліфікація майстра необхідна для ремонту. Майстри з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів працюють на фірмових станціях технічного обслуговування, заводах - виробниках автомобілів, у фірмах автосервісу, а можуть відкрити і свою справу. Оплата праці кваліфікованого майстра по діагностиці і ремонту електронного устаткування автомобілів була і завжди буде досить високою.

Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^