Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Загальна характеристика професії

Електрика оточує нас всюди, забезпечує і роботу, і побут, і розваги. А якщо є електроприлади, значить, потрібні і фахівці, що вміють професійно в них розбиратися. В руках професійного електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування будь-яка техніка, пов'язана з електрикою буде працювати точно і бездоганно, як годинник. Адже від безперебійної роботи електрообладнання в значній мірі залежить будь-якого виробничого об'єкта.

Вимоги професії до людини

Професія "електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування" вимагає від людини особливої уваги та відповідальності, технічної кмітливості, оперативно приймати рішення в складних ситуаціях. Хороша координація рухів, гнучкість кистей і пальців рук також необхідні майбутньому електромонтеру.

Оволодіти навичками обслуговування, ремонту та налагодження електрообладнання, читати технічні креслення і схеми електронно-регулюючих приладів, встановлювати, налагоджувати і ремонтувати апаратуру, ви зможете, навчаючись у Регіональному базовому Сєвєродонецькому ВПУ.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування" приймаються випускники 11-х класів. Термін навчання 1,5 року. По закінченні отримують диплом державного зразка, кваліфікаційний розряд. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Професія "електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування" дає своєму власнику впевненість у майбутньому і гарантію зайнятості. В якій галузі народного господарства, в побуті, на будівельних майданчиках, у цехах підприємств, сільському господарстві потрібні кваліфіковані електромонтери.

Людина, яка володіє такою професією, може відкрити свою майстерню з ремонту і налагодження електро-, радіо-та іншої апаратури, в тому числі і в умовах надомної праці. Оплата виконаної роботи залежить від рівня кваліфікації та складності роботи.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^