Автомобільний транспорт (механік)

Загальна характеристика

Всі машини, куди б вони не їхали, обов'язково приїдуть до механіка, тому що кожному автомобілю необхідні технічне обслуговування та ремонт.

Механік, як лікар, знайде причину неполадок і усуне їх, дасть нове життя вашому автомобілю. І той знову займе своє місце в строкатій річці автомобілів, що мчаться по дорогах країни.

Вимоги до людини

Механік - це людина захоплений технікою, що вміє технічно мислити, схильний до творчого пошуку і конструюванню. Він повинен бути фізично міцним, кмітливим, мати гострий "технічний" слух.

А вивчити пристрій автомобіля, його технічні характеристики, механізми і прилади, правила експлуатації, виявляти можливі несправності і вміти їх усувати майбутні автослюсаря можуть, навчаючись в Сєвєродонецькому регіональному ВПУ.

Умови прийому та навчання

Термін навчання 1 рік 10 місяців. По закінченні отримують диплом фахового молодшого бакалавра (рівня технікуму) "механік". Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Автотранспортних засобів на дорогах стає все більше, а значить, потреба в техніках-механіків буде постійно зростати. І чим складніше машина, тим вище кваліфікація механіка необхідна для ремонту, працюють у фірмах автосервісу, а можуть відкрити і свою справу. Оплата праці кваліфікованого механіка була і завжди буде досить високою.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^