Офісний службовець (бухгалтерія), оператор комп’ютерного набору

Загальна характеристика професії

Дивовижна професія - бухгалтер! Мабуть, немає працівника, до підбору якого керівник ставився б настільки трепетно, як до вибору бухгалтера, адже він впливає на фінансову політику компанії, і від його професіоналізму залежить добробут всієї фірми.

Основи економіки, діловодства, бухгалтерського обліку, аналізу господарської діяльності підприємства - основні складові професії "конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)".

Вимоги професії до людини

Який же він, сучасний конторський (офісний) службовець? Перш за все, людина відповідальна і організований, який любить і вміє працювати з числами, здатний зосереджуватися, має розвинені аналітичні здібності. Він цікавиться нормативними документами та інструкціями і готовий з ними стикатися щодня. Бухгалтеру властиві скрупульозність, посидючість в роботі. Він уміє працювати і з людьми, і з комп'ютером. Має добру пам'ять і вміє мовчати, зберігаючи в секреті комерційну таємницю.

У регіональному ВПУ вас навчать виконувати операції по обліку фінансів, майна, цінних паперів, робити аналіз результатів господарсько - фінансової діяльності підприємства, знати і вміти працювати з комп'ютерною програмою "1С: Бухгалтерія"

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)" приймаються випускники 11-х класів. Термін навчання 10 місяців. По закінченні отримують диплом державного зразка. Час навчання зараховується до трудового стажу. Бажаючі підвищити свій професійний рівень можуть залишитися на навчання у ВПУ й одержати диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "бухгалтер".

Перспективи зайнятості

Жодне підприємство, мале чи велике, банк або офіс, не обійдеться без бухгалтера. Хто зведе доходи з витратами, хто нарахує зарплату, хто зведе мільйонний баланс з точністю до копійки? Звичайно ж, справжній бухгалтер, яким кожен з вас може стати! Було б бажання і терпіння!

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^