Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Загальна характеристика професії

Електрика оточує нас всюди, забезпечує і роботу, і побут, і розваги. А якщо є електроприлади, то, потрібні й фахівці, що вміють професійно в них розбиратися. В руках професійного електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування будь-яка техніка, пов'язана з електрикою буде працювати точно і бездоганно, як годинник. Адже від безперебійної роботи електрообладнання в значній мірі залежить будь-якого виробничого об'єкта.

Вимоги професії до людини

Професія "електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування" вимагає від людини особливої уваги та відповідальності, технічної кмітливості, оперативно приймати рішення в складних ситуаціях. Хороша координація рухів, гнучкість кистей і пальців рук також необхідні майбутньому електромонтеру.

Оволодіти навичками обслуговування, ремонту та налагодження електрообладнання, читати технічні креслення і схеми електронно-регулюючих приладів, встановлювати, налагоджувати і ремонтувати апаратуру, ви зможете, навчаючись у Регіональному базовому Сєвєродонецькому ВПУ.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування" приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання 3 роки. По закінченні отримують диплом державного зразка, кваліфікаційний розряд, атестат про середню освіту. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Професія "електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування" дає своєму власнику впевненість у майбутньому і гарантію зайнятості. В якій галузі народного господарства, в побуті, на будівельних майданчиках, у цехах підприємств, сільському господарстві потрібні кваліфіковані електромонтери.

Людина, яка володіє такою професією, може відкрити свою майстерню з ремонту і налагодження електро-, радіо-та іншої апаратури, в тому числі і в умовах надомної праці. Оплата виконаної роботи залежить від рівня кваліфікації та складності роботи.

Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^