Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Загальна характеристика професії

ХХI століття - час, коли комп'ютерні технології розвиваються надзвичайно швидкими темпами. Підготувати комп'ютер до роботи, підключити до нього офісне обладнання, встановити програмне забезпечення допоможе оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Він кваліфіковано використовує всі можливості комп'ютера для вирішення завдань в будь-якій сфері діяльності.

Вимоги професії до людини

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - це грамотний фахівець, який володіє сучасними технологіями. Знання комп'ютерних програм і систем зв'язку (мережеве оточення, Internet) дозволяють йому працювати з різним програмним забезпеченням (Word, Excel, Power Point, Photoshop, Corel, Sony Vegas та ін.).

Навчаючись в Сєвєродонецькому ВПУ, ви вивчите будову і принципи роботи комп'ютерної та офісної техніки. Освоїте інформаційні системи та мережі, основи програмування, технологію обробки різних даних, навчитеся розробляти і розміщувати Web-сайти.

Професійно - технічна підготовка

На навчання за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення", приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання 3 роки. По закінченні отримують диплом державного зразка, свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Бажаючі підвищити свій професійний рівень можуть продовжити навчання у ВПУ й отримати диплом фахового молодшого бакалавра (рівня технікуму) "технік - програміст".

Перспективи зайнятості

Стабільно високим залишається в останні роки попит на комп'ютерників. Знання останніх технологій і спеціальну освіту дозволяють тим, хто займається програмним забезпеченням, системним адміністраторам, веб-дизайнерам отримувати досить високі зарплати.

Реклама і продаж комп'ютерного обладнання та програм, витратних матеріалів, офісного і мережевого обладнання також можуть стати сферою діяльності оператора з обробки інформації та програмного забезпечення.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^