Комп’ютерна інженерія (технік-програміст)

Загальна характеристика

ХХI століття - час, коли комп'ютерні технології розвиваються надзвичайно швидкими темпами. Підготувати комп'ютер до роботи, підключити до нього офісне обладнання, встановити програмне забезпечення допоможе оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Він кваліфіковано використовує всі можливості комп'ютера для вирішення завдань в будь-якій сфері діяльності.

Вимоги до людини

Обслуговування комп'ютерних систем і мереж (технік-програміст) - це грамотний фахівець, володіє сучасними технологіями. Знання комп'ютерних програм і систем зв'язку (мережеве оточення, Internet) дозволяють йому виконувати роботи з різною інформацією (числами, текстами, графікою, звуком), відеомонтаж.

Навчаючись в Сєвєродонецькому ВПУ, ви вивчите пристрій і принципи роботи комп'терної та офісної техніки. Освоїте інформаційні системи та мережі, основи програмування, технологію обробки різних даних, навчитеся розробляти і розміщувати Web-сайти.

Умови прийому та навчання

Термін навчання 1 рік 10 місяців. По закінченні отримують диплом фахового молодшого бакалавра (рівня технікуму) "технік-програміст". Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Стабільно високим залишається в останні роки попит на комп'ютерників. Знання останніх технологій і спеціальну освіту дозволяють тим, хто займається програмним забезпеченням, системним адміністраторам, веб-дизайнерам отримувати досить високі зарплати.

Реклама і продаж комп'ютерного обладнання та програм, витратних матеріалів, офісного і мережевого обладнання також можуть стати сферою діяльності техніка-програміста.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^