Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Загальна характеристика професії

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних професій на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Вона застосовується практично в усіх галузях господарства та користується попитом на сучасному ринку праці.

Встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електричних дротів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників.

Вимоги професії до людини

Професія “Електромонтер” відноситься до типу – “людина-техніка”; за характером праці є професією виконавського класу. Це професія підвищеного ризику.

У ній цінуються люди, які мають технічну кмітливість, гарну зорову і рухову пам'ять, практичне мислення, хорошу координацію рухів, навички точної маніпуляції і спритність, твердість руки, вміють бути зосередженими та уважними в роботі.

Навчаючись в Сєвєродонецькому ВПУ, ви вивчити основи електротехніки, принципи дії і призначення електрообладнання промислових установок, способи прокладки кабелів, правила застосування електроприладів, технологію слюсарних і електромонтажних робіт, правила читання робочих креслень та електротехнічних схем.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "Електромонтер" приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання 3 роки. По закінченні отримують диплом державного зразка, кваліфікаційний розряд, свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Професія електромонтер застосовується на підприємствах всіх видів економічної діяльності технічне обслуговування і ремонт електрообладнання промислових підприємств, сільськогосподарського виробництва і електропобутових приладів.

У сучасних умовах висококваліфіковані спеціалісти мають можливість відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та побутового інструментів.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^