Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр

Загальна характеристика професії

Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр — одна з найцікавіших будівельних професій.

Це спеціаліст з оформлення різного виду поверхонь з метою надання їм завершеного вигляду. Майстри цієї спеціальності знайомі з усіма сучасними технологіями і матеріалами. Вони вміють клеїти шпалери, виконувати малярні, штукатурні і плиткові роботи. Без цих фахівців неможливо уявити жодне будівництво, ні одну ремонтну або монтажну організацію.

Вимоги професії до людини

Для якісного виконання будівельних робіт фахівцям в цій сфері необхідно знати специфіку застосування професійних інструментів і обладнання. При цьому важливо завжди дотримуватися техніки безпеки. Щоб стати висококваліфікованим майстром, треба обов'язково мати не тільки просторову уяву, а й технічне мислення. Терпіння, акуратність, врівноваженість, старанність, організованість - невід'ємні якості в професії будівельника.

Якщо ви бажаєте стати універсальним майстром, який володіє кількома спеціальностями і застосовувати все це на практиці вас навчать у ДНЗ Сєвєродонецькому ВПУ.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "Штукатур, лицювальник, плиточник, маляр" приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання відповідно 3 роки. По закінченні отримують диплом державного зразка, кваліфікаційний розряд, свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Дана професія має високий рівень затребуваності на ринку праці. Рівень заробітної плати фахівця — високий, багато в чому залежить від місця роботи, складності завдання, рівня професіоналізму. Спеціаліст має перспективи кар’єрного росту від робочого до бригадира та техніка будівельника. Він має можливість організувати свою справу, займатися ремонтом житлових приміщень.

Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^