Оператор комп'ютерної верстки

Загальна характеристика професії

ХХI століття - час, коли комп'ютери міцно увійшли в усі сфери життя. Оператор комп'ютерної верстки використовує в своїй роботі всі його можливості. Комп'ютерні програми і системи зв'язку (мережеве оточення, Internet) дозволяють виконувати роботи з різною інформацією (числами, текстами, графікою), використовуючи офісне обладнання (принтер, сканер, ксерокс).

Вимоги професії до людини

Обробляти текстову інформацію в програмах Word, Блокнот, а графічну в програмах Photo Shop, Corel Draw, працювати з числами в програмі Access, вміти виготовляти друковану продукцію в програмах верстки Page Maker, Quark XPress майбутніх операторів навчать кваліфіковані майстри і викладачі Сєверодонецького ВПУ.

Яким повинен бути оператор верстки? Перш за все, грамотним, уважним, вміти зосередитися на виконуваній роботі, цікавитися комп'ютерними новинками, підвищуючи свій професіоналізм. А художній смак і дизайнерські здібності допоможуть йому виконати роботу на високому рівні.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "Оператор комп'ютерної верстки" приймаються випускники 11-х класів. Термін навчання 10 місяців. По закінченні отримують диплом державного зразка. Час навчання зараховується до трудового стажу. Бажаючі підвищити свій професійний рівень можуть продовжити навчання у ВПУ й отримати диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "технік - програміст".

Перспективи зайнятості

Сфера зайнятості випускника з кваліфікацією "оператор комп'ютерної верстки" дуже широка: робота в офісах, друкарнях, рекламних агентствах і видавництвах, надання послуг в якості секретаря і діловода. За прогнозами кадровиків попит на комп'ютерників буде тільки збільшуватися, адже комп'ютер став невід'ємною частиною нашого життя.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^