Оператор комп'ютерної верстки

Загальна характеристика професії

ХХI століття - час, коли комп'ютери міцно увійшли в усі сфери життя. Оператор комп'ютерної верстки використовує в своїй роботі всі його можливості. Комп'ютерні програми і системи зв'язку (мережеве оточення, Internet) дозволяють виконувати роботи з різною інформацією (числами, текстами, графікою), використовуючи офісне обладнання (принтер, сканер, ксерокс).

Вимоги професії до людини

Обробляти текстову інформацію в програмах Word, Блокнот, а графічну в програмах Photo Shop, Corel Draw, працювати з числами в програмі Access, вміти виготовляти друковану продукцію в програмах верстки Page Maker, Quark XPress майбутніх операторів навчать кваліфіковані майстри і викладачі Сєверодонецького ВПУ.

Яким повинен бути оператор верстки? Перш за все, грамотним, уважним, вміти зосередитися на виконуваній роботі, цікавитися комп'ютерними новинками, підвищуючи свій професіоналізм. А художній смак і дизайнерські здібності допоможуть йому виконати роботу на високому рівні.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "Оператор комп'ютерної верстки" приймаються випускники 11-х класів. Термін навчання 10 місяців. По закінченні отримують диплом державного зразка. Час навчання зараховується до трудового стажу. Бажаючі підвищити свій професійний рівень можуть продовжити навчання у ВПУ й отримати диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "технік - програміст".

Перспективи зайнятості

Сфера зайнятості випускника з кваліфікацією "оператор комп'ютерної верстки" дуже широка: робота в офісах, друкарнях, рекламних агентствах і видавництвах, надання послуг в якості секретаря і діловода. За прогнозами кадровиків попит на комп'ютерників буде тільки збільшуватися, адже комп'ютер став невід'ємною частиною нашого життя.

Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^