Охоронник, охоронець, електромонтер охоронної-пожежної сигналізації

Загальна характеристика професії

Сьогодні охорона - це не дідусь на прохідній. Це ціла індустрія, представлена у вигляді охоронних, охоронно-технічних та інших підприємств.

Охоронець, охоронець - не бойовик, а в першу чергу, аналітик. Його завдання - не стільки вирішити конфлікт, скільки зуміти його передбачити, уникнути, і тим самим захистити свого клієнта і майно.

Вимоги професії до людини

Охоронник, охоронець - гарант чужої безпеки. Для такої роботи необхідний особливий набір якостей: психологічна урівноваженість, безконфліктність, особиста порядність, схильність до спілкування з людьми. Ідеальні охоронці - люди "нормативні", для них важливі закон і порядок.

Вони зобов'язані знати основи кримінального та адміністративного законодавства, організацію охорони об'єктів, правила використання вогнепальної зброї, способи захисту, діловий етикет, правила по наданню первинної медичної допомоги.

Професійно - технічна підготовка

На навчання за професією " охоронник, охоронець " приймаються випускники 11-х класів. Термін навчання 10 місяців. По закінченні отримують диплом державного зразка. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Продовжити навчання можна в профільних ВУЗах країни.

Перспективи зайнятості

В Україні активно розвивається підприємницька діяльність. У бізнес приходять люди, які знають специфіку його ведення в європейських країнах. Саме вони є замовниками послуг безпеки для своїх підприємств. А значить, сфера діяльності охоронців - професіоналів постійно розширюється. Але будь-який великий шлях починається з першого кроку.

Отже, зробимо його в Сєвєродонецькому регіональному базовому ВПУ?!

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^