Штукатур, лицювальник - плиточник, маляр

Загальна характеристика професії

На Україні ось уже кілька років поспіль спостерігається будівельний бум, і припинятися він поки не збирається. Постійно щось будується або ремонтується, тому поле для діяльності кваліфікованих будівельників просто величезна.

Сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали дозволяють створювати вишукані, стильні фасади й інтер'єри будинків, робити навколишній світ зручним, яскравим!

Вимоги професії до людини

Використання декоративної кольорової штукатурки, різних видів обробної плитки, сучасних фарб і шпалер відносить професію штукатура, маляра, плиточника - лицювальника до групи "людина - художній образ".

Кваліфікований майстер повинен знати види матеріалів, склади розчинів, мастик. Вміти вести підготовчі роботи, викладати малюнок обробної плиткою.

У регіональному базовому ВПУ майбутніх обробників навчать технології роботи з новими будівельними матеріалами (марок Ceresit і Knauf та ін), знати їх види і властивості, вміти працювати з будівельним інструментом.

Професійно - технічна підготовка

На навчання за професією "Штукатур, лицювальник - плиточник, маляр" приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання 3 роки. По закінченні отримують диплом державного зразка, кваліфікаційний розряд, атестат про повну середню освіту. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Бажаючі підвищити свій професійний рівень можуть продовжити навчання у ВПУ й отримати диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "технік - будівельник".

Перспективи зайнятості

Професія штукатур, лицювальник-плиточник, маляр - нині одна із самих затребуваність на ринку праці. Попит на таких фахівців росте з кожним днем. Для хорошого майстра роботодавець готовий на багато що: пропонує високі зарплати, соцпакети.

Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^