Електрогазозварник

Загальна характеристика професії

Електрогазозварник - професія для справжніх чоловіків. Керуючи вогнем, вони роблять міцні шви, з'єднуючи деталі машин і конструкцій, залишаючи за собою кілометри трубопроводів, чіткі контури споруд.

Зварювання виконується не тільки на землі, але й під водою, і в космосі. Без нього не обійтися в жодній галузі промисловості.

Вимоги професії до людини

Професія "електрогазозварник" відноситься до типу "людина - техніка". У ній цінуються люди, які мають технічну кмітливість, гарну зорову і рухову пам'ять, практичне мислення, вміють бути зосередженими та уважними в роботі.

А читати креслення, знати електротехніку, властивості металів, марки і типи електродів, види зварювальних з'єднань, режими зварювання, вміти застосовувати все це на практиці вас навчать у регіональному Сєвєродонецькому ВПУ.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "Електрогазозварник" приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання 3 роки. По закінченні отримують диплом державного зразка, кваліфікаційний розряд. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

У цехах заводів, на будівельній і монтажній площадці, ніде не обійтися без електрогазозварника. Це одна з найбільш затребуваних і добре оплачуваних професій. Заробіток залежить від складності виконуваних робіт і рівня кваліфікації працівника.

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^